STOR PERDE YIKAMA - KURTARAN HALI YIKAMA BUCA

STOR PERDE YIKAMA

Buca halı temizleme stor perde  yıkama firması olarak steril ortamda ve antibakteriyel stor perde  yıkama hizmeti veriyoruz. Profesyonel ekiplerimiz ve temizlikte kullandığımız son teknoloji makinelerle stor perdelerinizi zarar vermeden temizliyoruz.

Battaniye yıkama hizmetimiz; vizon battaniye yıkama, peluş battaniye yıkama, pamuklu battaniye  yıkama, dokuma battaniye yıkama, skoc türü battaniye yıkama, polar battaniye, raşel türü battaniye yıkama, keçe non-woven battaniye yıkama gibi her çeşit battaniyelerinizi tesisimizde yıkamaktayız.
  
Battaniye yıkama işleminde kirlerin ve lekelerin temizlenmesi kadar bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. 

Battaniyelerin yıkama işlemine başlamadan önce lekeler var ise bu lekelere müdahale edilip lekelerin yumuşatılması sağlanmaktadır.

Battaniye yıkama işlemi sırayla ön yıkama, ana yıkama, son yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden geçer.

Battaniyeler öncelikle kirlilik durumlarına ve cinslerine göre ayrılırlar. Daha sonra yumuşaması için özel karışımlı havuzlarada bekletilir ve lekeler yumuşatılır. Battaniler yumuşatıldıktan sonra yıkıma işlemine geçilir.

Sıkma işlemi biten battaniyeler %80 - %90 kuru hale gelir, ancak battaniyede kalan ıslaklık ve nem battaniye de küflenme yaratacağından toprak, toz, egzos dumanı gibi dış etmenlere maruz kalamaycak kapalı mekanlarımızda tam kurutulur. 

Kapalı kurutma odalarında kurutma işlemi tamamlanana battaniyeleriniz kontrol işlemlerinden geçerek paketlenir ve adresinize teslim edilir.

STOR PERDE YIKAMA