ADATEPE HALI YIKAMA - KURTARAN HALI YIKAMA BUCA

ADATEPE HALI YIKAMA

Buca adatepe halı yıkama firması olarak,buca genelinde koltuk temizleme hizmeti vermekteyiz. Her türden koltuk yıkama firmamız garantisi altında yıkamaktayız. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekiplerimiz ile koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Kaliteli ve sağlığınıza zarar vermeyen koltuk yıkama deterjanlarıyla koltuk takımlarınız  ilk günkü gibi pırıl pırıl yapmaktadır.

Ev ve ofislerinizde kullanmış olduğunuz halı yıkama yapıları gereği hassastırlar ve halı yıkama işlemi sırasında yapılacak yanlış uygulamalar, halılarınıza  zarar verecektir ve halılarınızın  deforme olmasına neden olacaktır. 

Halı yıkama diğer eşyalarınıza göre farklı yıkanmaktadır. Stor perde yıkama işlemini doğal deterjanlar kullanarak yapıyoruz. Leke türüne göre deterjan ve temizlik işlemi yapmaktayız.

Kullanmış olduğumuz son teknoloji halı yıkama makinaları ve perde ütüleme cihazlarımız ile perdelerinize zarar vermeden stor perde temizleme işlemi yapmaktayız.

Firmamız, halı yıkama hizmetinde tam anlamıyla teknolojik olarak çalışmakta, son sistem ultrasonik stor perde yıkama makinalarıyla perdelerinizi yıkamaktadır. 

ADATEPE HALI YIKAMA